Regulamin serwisu Drukuj-Kolorowanki.pl

Regulamin zawiera zbiór zasad i praw, które należy przestrzegać podczas korzystania z naszego serwisu z kolorowankami do wydruku.

Jasno określone zasady użytkowania serwisu

Baner kolorowanki do druku - Drukuj-Kolorowanki.pl

Poniżej przedstawiamy Regulamin oraz zasady użytkowania serwisu z kolorowankami do druku - Drukuj-Kolorowanki.pl


Regulamin


1. Postanowienia ogólne

Pojęcia oraz postanowienia ogólne, nazewnictwo i określenia używane w serwisie zawierającym kolorowanki do druku.

Regulamin ustanawia się na podstawie art. 8 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Aby posiadać możliwość korzystania z serwisu drukuj-kolorowanki.pl niezbędne jest posiadanie urządzenia elektronicznego z dostępem do sieci Internet wyposażonego w przeglądarkę internetową Mozilla FireFox, Google Chrome, Opera w wersji aktualnej lub innej równorzędnej przeglądarki internetowej, która posiada możliwość uruchomienia kodu aplikacji witryny.

 • Serwis - strona internetowa drukuj-kolorowanki.pl to staranie uporządkowany zbiór kolorowanek, które są kopią odnalezionych treści/zasobów w sieci Internet, serwis ma na celu hostowanie i dostęp do kolorowanek w jednym miejscu. Serwis umożliwia wydrukowanie lub pobranie kolorowanki do druku na urządzenie, na którym jest użytkowany Serwis. Strona drukuj-kolorowanki.pl to także darmowa Wyszukiwarka kolorowanek, które po odnalezieniu można udostępnić na portale społecznościowe w celu dalszego wydruku przez inne osoby.
 • Regulamin - niniejsze postanowienie na tej podstronie Serwisu, które jest zbiorem zasad i obowiązków, które należy przestrzegać podczas korzystania z darmowego Serwisu.
 • Użytkownik - osoba (gość) dobrowolnie i nieodpłatnie odwiedzająca Serwis.
 • Kolorowanki - zasoby graficzne, których prawa autorskie nie są znane, darmowe Kolorowanki były udostępnione w sieci Internet i są ich kopią, których nie wolno użytkować w celach komercyjnych chyba, że licencja danej kolorowanki jest znana i na to pozwala. Jeżeli wyświetlanie jakiejś Kolorowanki w naszym Serwisie narusza jakiekolwiek dobra lub licencje prosimy o skontaktowanie się z nami w tej sprawie w celu usunięcia danej kolorowanki z naszego Serwisu.
 • Usługodawca/Organizator - właściciel Serwisu, który nie przetwarza i nie przekazuje danych użytkowników korzystających z Serwisu i dokłada wszelkich możliwych starań aby serwis był bezpłatnie dostępny na każdym urządzeniu. Z uwagi na darmową formę Serwisu Organizator może umieszczać w serwisie jednostki reklamowe firm takich jak Google, polityka prywatności reklamodawcy, działanie oraz wykorzystywana technika reklam, śledzenia i przetwarzania danych jest dostępne na stronie reklamodawcy. Kontakt z właścicielem Serwisu jest możliwy za pomocą formularza kontaktowego, który jest dostępny na podstronie Kontakt.

2. Zasady korzystania z Serwisu przez Użytkowników i jego funkcjonowania

Ogólne zasady korzystania z Serwisu i wykorzystywania treści, które się w nim znajdują.

 • Zabrania się wykorzystywania serwisu i jego dostępnych zasobów w sposób, który ma charakter bezprawny.
 • Serwis sprzeciwia się naruszaniu cudzych praw własności intelektualnej lub licencji i dba aby wszystkie zasoby serwisu były moderowane w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek problemu.
 • Zabrania się ingerowania w Serwis i jego działanie.
 • Serwis promuje i wyświetla jedynie kolorowanki, których zawartość jest zgodna z obowiązującym prawem i nie mają charakteru pornograficznego lub agresywnego.
 • Serwis ma na celu edukację dzieci poprzez udostępnienie im bezpłatnej możliwości łatwego pobrania lub wydrukowania wybranej kolorowanki.
 • Usługodawca nie bierze odpowiedzialności za treści i charakter, który jest prezentowany w reklamach.
 • Użytkownik, który korzysta z serwisu powinien być pełnoletni lub taka osoba powinna posiadać zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na korzystanie z naszego Serwisu.
 • Użytkownikowi zezwala się pobierać i drukować kolorowanki w celach niekomercyjnych.
 • Zabrania się kopiowania zawartości serwisu i jego zasobów w innych serwisach bez podania klikalnego odnośnika do serwisu drukuj-kolorowanki.pl
 • Korzystanie z Serwisu było, jest i będzie zawsze bezpłatne i nie jest wymagane rejestrowanie konta użytkownika w celu korzystania z wszystkich jego dostępnych funkcji.

3. Darmowe kolorowanki do wydruku

Serwis posiada tematycznie, starannie uporządkowane główne i podrzędne kategorie kolorowanek, które w każdej chwili są dostępne do wydruku dla dzieci, opiekunów oraz nauczycieli. Przykładowe popularne kategorie kolorowanek:

Pusheen

Więcej

Babeczki i muffinki

Więcej

Dzień Ojca

Więcej

Biedronka i Czarny Kot

Więcej

Regulamin jest dostępny w wersji do druku, można go wydrukować za darmo klikając w poniższy odnośnik.