Polityka Prywatności serwisu z kolorowankami do wydruku

W tym miejscu dowiesz się jakie dane są przez nas wykorzystywane oraz jak je chronimy. Dowiedz się więcej o Polityce Prywtności naszego serwisu!

Polityka Prywatności użytkowania strony z kolorowankami online

Polityka Prywatności serwisu z kolorowankami do druku - Drukuj-Kolorowanki.pl

Poniżej przedstawiamy Politykę Prywatności serwisu z kolorowankami - Drukuj-Kolorowanki.pl


Polityka Prywatności


1. Postanowienia ogólne
  • Kontakt z Administratorem danych jest możliwy poprzez formularz kontaktowy na podstronie Kontakt
  • Dane osobowe Usługobiorcy są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm.) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
  • Administrator serwisu dokłada szczególnej staranności w celu ochrony dóbr osób, których dane dotyczą, a w szczególności zapewnia, że zbierane przez niego dane są przetwarzane zgodnie z prawem w celu funkcjonowania serwisu.

2. Zakres i cel zbierania danych

Zakres danych jakie są zbierane i cel.

  • Serwis nie posiada funkcjonalności rejestracji i nie przechowuje danych osobowych takich jak adresy email, adresy itd.
  • Zbierane są adresy IP odwiedzających osób w logach serwera oraz na poczet dodatkowych funkcjonalności serwisu.
  • Zapisywane są dobrowolnie pozostawione oceny danych treści.
  • Użytkownikowi przysługuje prawo do żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe.
  • Strona oraz reklamodawca Google może wykorzystywać pliki cookies w celu poprawy funkcjonalności serwisu lub konwersji o ile użytkownik wyrazi taką chęć poprzez ustawienie na nie zgody w przeglądarce internetowej.

3. Ustalenia końcowe

Administrator stosuje środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych osobowych odpowiednią do zagrożeń oraz kategorii danych objętych ochroną, a w szczególności zabezpiecza dane przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, przetwarzaniem z naruszeniem obowiązujących przepisów oraz zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.

Kolorowanki do druku

Wybierz najładniejsze darmowe kolorowanki do druku dla Twojego dziecka.

Pusheen

Więcej

Babeczki i muffinki

Więcej

Biedronka i Czarny Kot

Więcej

Dzień Ojca

Więcej

Polityka Prywatności jest dostępna w wersji do druku, można ją wydrukować za darmo klikając w poniższy odnośnik.