Polityka Prywatności serwisu z kolorowankami do wydruku

W tym miejscu dowiesz się jakie dane są przez nas wykorzystywane oraz jak je chronimy. Dowiedz się więcej o Polityce Prywtności naszego serwisu!

Polityka Prywatności użytkowania strony z kolorowankami online

Polityka Prywatności serwisu z kolorowankami do druku - Drukuj-Kolorowanki.pl

Poniżej przedstawiamy Politykę Prywatności serwisu z kolorowankami - Drukuj-Kolorowanki.pl


Polityka Prywatności


1. Postanowienia ogólne
  • Kontakt z Administratorem danych jest możliwy poprzez formularz kontaktowy na podstronie Kontakt
  • Dane osobowe Usługobiorcy są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm.) oraz ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).
  • Administrator serwisu dokłada szczególnej staranności w celu ochrony dóbr osób, których dane dotyczą, a w szczególności zapewnia, że zbierane przez niego dane są przetwarzane zgodnie z prawem w celu funkcjonowania serwisu.

2. Zakres i cel zbierania danych

Zakres danych jakie są zbierane i cel.

  • Serwis nie posiada funkcjonalności rejestracji i nie przechowuje danych osobowych takich jak adresy email, adresy itd.
  • Zbierane są adresy IP odwiedzających osób w logach serwera oraz na poczet dodatkowych funkcjonalności serwisu.
  • Zapisywane są dobrowolnie pozostawione oceny danych treści.
  • Użytkownikowi przysługuje prawo do żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe.
  • Strona oraz reklamodawca Google może wykorzystywać pliki cookies w celu poprawy funkcjonalności serwisu lub konwersji o ile użytkownik wyrazi taką chęć poprzez ustawienie na nie zgody w przeglądarce internetowej.

3. Ustalenia końcowe

Administrator stosuje środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych osobowych odpowiednią do zagrożeń oraz kategorii danych objętych ochroną, a w szczególności zabezpiecza dane przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, przetwarzaniem z naruszeniem obowiązujących przepisów oraz zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.

Kolorowanki do druku

Wybierz najładniejsze darmowe kolorowanki do druku dla Twojego dziecka.

Czerwony Kapturek

Więcej

Pusheen

Więcej

Świnka Peppa

Więcej

Mikołaje

Więcej

Polityka Prywatności jest dostępna w wersji do druku, można ją wydrukować za darmo klikając w poniższy odnośnik.